ALATURA-TE CLUBULUIPASIONATILOR DE CALATORII
Oferte Last Minute Litoral
Oferte Litoral
Pachete cu transport avion cursa charter
Pachete cu transport autocar inclus
Pachete fara transport inclus
Circuite cu autocar si avion
Completeaza informatiile de mai jos si iti vom trimite imediat o oferta personalizata
97% din 17207 impresii au apreciat Litoralul RomanescOferte Litoralul Romanesc
totul a fost asa cum trebuie. Mancarea la all inclusive foarte variata, piscinele incalzite, sezlonguri si bar pe plaja, prosoape si geanta de plaja incluse, camera foarte curata.
Impresie despre OlimpNu am plecat de la hotel pentru ca trecand cu masina, totul parea parasit.
Nu au fost pregatiti
Nu au incluse băuturi la demipensiune
Impresie despre Neptunbine
Un sejur reușit . Vom reveni cu drag.
Impresie despre Eforie NordNeingrijita stațiunea,
ok
noaptea si dimineata nu este apa calda
Impresie despre Mamaiabuna
foarte bine
Impresie despre MangaliaBuna
totul conform asteptarilor. Un sejur perfect.
Curățenie
Camere mici fără balcon La plaja ai șezlonguri in funcție de cat ai plătit sejurul pentru că au trei tarife la sejururi Nu am văzut așa ceva nicăieri in Europa pe unde am mai făcut concedii au găsit incă o modalitate de a furs bani de la turiști acest lucru tipic romanesc am revenit pe litoralul romanesc după 11 ani și nu voi mai merge niciodată Cele de la recepție foarte slab pregătite aceasta diferența la plaje este exact ca la stadion stai in funcție de bilet Nu vă sugerez să mergeți la acest hotel iar eu nu voi mai merge pe litoralul romanesc niciodată
Impresie despre Eforie NordStațiunea ca in Romania mizerie o stațiune unde nu sa mai făcut nimic de 50 de ani
Un sejur reușit. Recomand !
Se face curățenie zilnic,omul de la plajă și străini care debarasează super!!!
am fost la inceput de sezon...poate bani pe care putini...in plin sezon, ne puteam bucura de tot ceea ce se zice all inclusive...așa aceleași mic dejun in fiecare dimineață... Carnea făcută in grabă pentru amiază, nefiartă de iți rupeai dinții in ea cu tot felul de sosuri...aiurea.... iar legat de desert...2 feluri de prăjitură jalnică și maclava ...ne am simțit pe toată perioada șederii niste oameni nebăgați in seama ,la care li se dădea orice de mancare era ok... Bun la prostul!!! asta legat de primele noastre trei zile...joi au apărut niște oameni care și ei la randul lor ne au făcut să ne simțim ceva de genul; Ce caută și ăștia aicisss S a imbunătățit un pic mancarea datorită lor... Dispuneau de vin adus chiar de ospătar la masă, iar seara după cină in loc să stăm și noi să ne bucurăm de orchestra care canta foarte frumos, să servim un pahar de vin, pentru că pe faleză nu era deschis nimic să ne plimbăm și nici timpul nu l am prins așa bun ,am fost nevoiți să fugim in cameră motiv pentru care domnii au oprit muzica ,au luat microfonul, și au inceput să și prezinte vinurile... Iar personalul nu avea nicio treabă că mai avea și alți oaspeți care chiar au dat bani mulți pe acea vacanță... asta s a intamplat joi ...iar vineri, sambătă, duminică Cireașa de pe tort!!! Ce ne am simțit groaznic cand au venit cei cu vinurile!!!! acel grup de doamne gălăgioase, de la farmacia Dona ceva au pus stăpanire pe tot hotelul... Bineințeles că s a și imbunătățit și mancarea prăjiturile s au inmulțit... pepene aduceau mai mult nu două trei felii... și așa dacă nu mergeai la masa mai repede..nu mai găseai să mai mănanci doamne ferește... Ne au sunat de la recepție sambătă ne au spus că cina o servim nu știu unde la un restaurant de al lor grill și că ne va aștepta cineva să ne insoțească... am coborat pentru cină ne am invartit peste tot, pentru că nimeni nu ne a indrumat unde să mergem am ajuns la aqua park acolo ne am invartit peste tot și n am știut unde să intrăm practic am milogit cina... intr un final ne a indrumat un bătranel... Eram noi cu incă cațiva oameni care repet au venit ca și noi mă gandesc pe bani frumoși... aceeași mancare proastă... După care la 9:00 am fost nevoit să urcăm in cameră pentru că restaurantul era transformat de doamnele de la Dona... La bar erau călare pe ospătar să le facă cocktailuri ..Nu aveai nicio șansă să ți iei și tu ceva de băut sau să stai undeva... am urcat in cameră și am fost nevoiti să ascultăm pană la ora 1:00 muzica , strigătele fetelor cu pahare in mana mereu..basul lor dat la nivelul cel mai mare... Deci de noi nu i am mai păstrat la nimeni că mai suntem și noi prin hotel...și că dimineața avem de condus 7 ore..Foarte dezamăgiți !!!Unde ne simțeam bine era pe malul mării unde un domn foarte drăguț care are grijă de plajă ne mai ridica moralul... am omis să adaug că a doua și a treia dimineață pană să vină VIP urile la mic dejunul eram indrumati să mergem dacă ne trebuie ceva cald că ni se face mancarea pe loc și acolo ne am simțit ca la impinge tava... Mai erau și niște băieței acolo angajați de ai noștri bineințeles care te urmăreau cum pui capacul la mancare să nu il apești foarte tare să se intample ceva... Ne trăgeau atenția de fiecare dată practic ne și temeam de ei se uitau in farfuriile noastre... Respect pentru cei care debarasau străinii... băieți respectoși, Oameni cu bun simț doar de la ei am primit respect ca și oaspeți...au mințit că piscina este incălzită era foarte rece motivau că li s a stricat ceva... baie nu s a putut face... Ne au trimis la un bazin olimpic langă bănuiesc că tot al lor ...unde dacă iți trebuia o apă trebuia să o cumperi sau orice altceva... Pe scurt groaznic!!! Omul de rand care dă banul nu este băgat in seamă !!! Și anul trecut am fost la același hotel asta a făcut ca să ne și intoarcem,,, dar am fost plăcut pentru că toată lumea era la nivelul nostru nu se făceau diferențe!!!!Nu mai venim!!! cu banii pe care i am dat...putem oriunde să ne răsfățăm 6 zile!!!
Impresie despre JupiterPustiu
O locație foarte frumoasa. Priveliște minunată, liniște și curățenie.
Impresie despre NeptunO stațiune frumoasa, curățenia in spațiile publice lasă de dorit.
+
Sejur placut
totul ok
Impresie despre Eforie NordMergem de 20 de ani aici
amabilitatea personalului
Impresie despre Eforie NordImbunatatit fata de anii anteriori
am mai fost si anul trecut in aceiasi perioada 05-07.iunie si am revenit cu drag,piscina este incalzita,camerele sunt curate iar cele privilege le recomnd celor cu copii,sunt minunate.In plus fata de anul trecut meniul a fost variat si osparati mai bine pregatiti
Un minus fata de anul trecut a fost lipsa animatiei pentru copii si lipsa specacolului de seara pentru adulti..posibil de anul acesta sa se fi schimbat programul
Impresie despre MamaiaAmplasat pe plaja,recomnda cu drag
Condiții excelente
Nu am
Impresie despre MamaiaDe vis
Curățenie impecabila, servicii de nota zece, mancare variata și gustoasa, piscina infinity și priveliștea 10+, vom reveni cu drag
Impresie despre OlimpPare părăsită, neingrijita
Sejur minunat! Servicii de calitate, curățenie de nota 10, mancarea foarte bună, meniu diversificat, chiar și pentru vegani. amplasarea este excelentă. Program divertisment frumos, inclusiv pentru copii. Felicitări Direct Booking pentru ofertele timpurii! Mulțumim Mera Onix! Vom reveni cu drag!
Impresie despre Cap AuroraLasă de dorit...mizerie, dezinteres total pentru turiștii veniți de timpuriu. Nici farmacia nu era deschisă. Haideți, romani, că se poate! Eu cred că putem mai mult decat in afară!
totul a fost in regula
Studioul este spațios, patul comod, baia mare, prosoape noi, terasa frumoasa, se vedea si marea
Desi este mult spatiu, nu exista niciun fotoliu sau canapea, scaunele sunt incomode. Dimineața intra lumina soarelui, draperiile nu acoperă suficient. Zona este aglomerata de construcții, cladirile sunt foarte apropiate.
Impresie despre Eforie NordS-au construit foarte mult, fara grija pentru aspectul general al zonei
personal super amabil.
Impresie despre Olimpstațiunea nu este ok
a fost o vacanta minunata
Impresie despre Eforie NordEfirie Nird e o statiune frumoasa, dar curatenia...Primaria ce faces
foarte bună
totul a fost minunat. Curățenie zilnica in camera, prosoape schimbate de cate ori a fost nevoie, lenjeria schimbata la 3 zile. Liniste pe etaj. Personalul de la Recepție amabil.
Impresie despre Eforie NordCurat, coșuri de gunoi la tot pasul.
a fost extraordinar de bine, la restaurant., mancare proaspătă, multa, mulți salariați, dar pacat ca unele persoane iși puteau in farfurii mai mult decat puteau sa ducă, mancarea era aruncata si pacat ca alții nu au ce manca
Da, unele camere care se lauda a fii de 3 stele, nu iși iau meritul, nici măcar usa de la balcon nu se inchidea
Impresie despre SaturnPacat, ca nu este promovata mai mult, de cei ce pot sa o facă, totul trebuia deschis, restaurant, magazin, părea un pic părăsită, statiunea
Foarte bine.
Cam scump.
Impresie despre NeptunFrumos la Neptun. Susțin
Dezamăgitor, mai avem mult pana sa ajungem la nivelul celor din străinătate. Cu toate ca a fost ultra all inclusive,barul din camera era fara plata doar in prima zi,in celelalte zile plăteai daca ai fi vrut sa fie aprovizionat. totul era vraiște in hotel. am vrut sa vad daca si la noi funcționează dupa același sistem ca in străinătate ,dar am avut o experienta neplăcută si sincer nu vreau sa mai aud de hotel Poseidon.
Personal ok mancare ok
Nu
Impresie despre MamaiaOk
am rămas placut impresionat de vacanța scurtă la Mera Resort. Cameră putin cam mică dar curată și bine organizată, balcon generos cu măsuță și 2 scaune din care am avut vedere parțială la mare, baie cu duș de-asemenea mică dar nu inghesuite, utilată cu obiecte de baie. Două lifturi care mergeau silențios si pentru care nu se aștepta pentru etajul 8, Cameră 807. Regim all inclusiv tip bufet cu mancare din belșug si cu gust pentru toată lumea, piscină cu umbreluțe sk plajă cu șezlonguri la mare. Foarte bine, o să revin.
La ora 11 se predă camera, checkout și se taie brațara de la mană, nu mai poți servi nimic după zecea.
Curat, multe facilitati/activitati pt copii, mancarea relativ diversificata.
Totul a fost superb, fara nici o problema.
Nu este cazul.
Impresie despre Eforie Norda fost superb, am descoperit partea de nord a statiunii, impreuna cu plaja superba, plina de nisip fara scoici si intrare lina in apa, pana la genunchi, care tine cel putin 10m de la mal.
O STATIUNE IN RENOVARE. NEPREGATITA SA PRIMEASCA OASPETI.
curatenie, mancare buna-diversificata, confort, personalul amabil
Impresie despre Cap Aurorastatiunea din pacate lasa de dorit
Totul la superlativ!!
Nu am!
Impresie despre Eforie NordFrumos!
Totul este minunat
Curățenie, pozitionare bună
Mic dejun saracacios
Amabilitate personal,aproape de plajă
Capacul de wc nu era potrivit pt vasul de wc și se deplasa.Si alt lucru care a lipsit la baie a fost faptul ca nu era aerisire.Ori lipsea, ori nu functiona.Din acest motiv persista un aer inchis .Lipsa prozei lingă pat
Impresie despre Mamaia
am fost plăcut impresionați. Camera spațioasă, curată, paturi confortabile, așternuturi curate. Din păcate nu are balcon. are o fereastră mare, pe tot peretele, cu un geam rotobasculant cu plasă de țanțari. Baia cu cadă. Micul dejun a fost ok pentru noi, cafeaua foarte bună. Personal amabil. Preț rezonabil.
Nu e cazul.
Resort liniștit, curățenie, personal ospitalier, mancare buna
Nu am avut
Impresie despre Eforie SudStațiune plina de verdeață, liniștită, plaja frumoasa, nisip fin
Impresie pozitivă