ALATURA-TE CLUBULUIPASIONATILOR DE CALATORII
Oferte Last Minute Litoral
Early Booking
Oferte Litoral
Pachete cu transport avion cursa charter
Pachete cu transport autocar inclus
Pachete fara transport inclus
Circuite cu autocar si avion
Pachete de Rusalii
Completeaza informatiile de mai jos si iti vom trimite imediat o oferta personalizata
96% din 18052 impresii au apreciat Litoralul RomanescOferte Litoralul Romanesc
a fost extraordinar de bine, la restaurant., mancare proaspătă, multa, mulți salariați, dar pacat ca unele persoane iși puteau in farfurii mai mult decat puteau sa ducă, mancarea era aruncata si pacat ca alții nu au ce manca
Da, unele camere care se lauda a fii de 3 stele, nu iși iau meritul, nici măcar usa de la balcon nu se inchidea
Impresie despre SaturnPacat, ca nu este promovata mai mult, de cei ce pot sa o facă, totul trebuia deschis, restaurant, magazin, părea un pic părăsită, statiunea
Foarte bine.
Cam scump.
Impresie despre NeptunFrumos la Neptun. Susțin
Dezamăgitor, mai avem mult pana sa ajungem la nivelul celor din străinătate. Cu toate ca a fost ultra all inclusive,barul din camera era fara plata doar in prima zi,in celelalte zile plăteai daca ai fi vrut sa fie aprovizionat. totul era vraiște in hotel. am vrut sa vad daca si la noi funcționează dupa același sistem ca in străinătate ,dar am avut o experienta neplăcută si sincer nu vreau sa mai aud de hotel Poseidon.
Personal ok mancare ok
Nu
Impresie despre MamaiaOk
am rămas placut impresionat de vacanța scurtă la Mera Resort. Cameră putin cam mică dar curată și bine organizată, balcon generos cu măsuță și 2 scaune din care am avut vedere parțială la mare, baie cu duș de-asemenea mică dar nu inghesuite, utilată cu obiecte de baie. Două lifturi care mergeau silențios si pentru care nu se aștepta pentru etajul 8, Cameră 807. Regim all inclusiv tip bufet cu mancare din belșug si cu gust pentru toată lumea, piscină cu umbreluțe sk plajă cu șezlonguri la mare. Foarte bine, o să revin.
La ora 11 se predă camera, checkout și se taie brațara de la mană, nu mai poți servi nimic după zecea.
Curat, multe facilitati/activitati pt copii, mancarea relativ diversificata.
totul a fost superb, fara nici o problema.
Nu este cazul.
Impresie despre Eforie Norda fost superb, am descoperit partea de nord a statiunii, impreuna cu plaja superba, plina de nisip fara scoici si intrare lina in apa, pana la genunchi, care tine cel putin 10m de la mal.
O StatIUNE IN RENOVaRE. NEPREGatIta Sa PRIMEaSCa OaSPEtI.
curatenie, mancare buna-diversificata, confort, personalul amabil
Impresie despre Cap Aurorastatiunea din pacate lasa de dorit
totul la superlativ!!
Nu am!
Impresie despre Eforie NordFrumos!
totul este minunat
Curățenie, pozitionare bună
Mic dejun saracacios
amabilitate personal,aproape de plajă
Capacul de wc nu era potrivit pt vasul de wc și se deplasa.Si alt lucru care a lipsit la baie a fost faptul ca nu era aerisire.Ori lipsea, ori nu functiona.Din acest motiv persista un aer inchis .Lipsa prozei lingă pat
Impresie despre Mamaia
am fost plăcut impresionați. Camera spațioasă, curată, paturi confortabile, așternuturi curate. Din păcate nu are balcon. are o fereastră mare, pe tot peretele, cu un geam rotobasculant cu plasă de țanțari. Baia cu cadă. Micul dejun a fost ok pentru noi, cafeaua foarte bună. Personal amabil. Preț rezonabil.
Nu e cazul.
Resort liniștit, curățenie, personal ospitalier, mancare buna
Nu am avut
Impresie despre Eforie SudStațiune plina de verdeață, liniștită, plaja frumoasa, nisip fin
Impresie pozitivă
tare simpatic hotelul, receptia hotelului de nota 10, am avut o situație nu prea plăcută cu agenția prin care am făcut rezervarea, insă au fost ințelegători si ne-au rezolvat imediat.
Nu am nimic de reproșat
Personal amabil, mancare diversificata si gustoasa, bauturi de calitate
Calitatea turistilor
locație foarte aproape de plaja
Personal de nota 10 , Hotel f curat si totul nou , experienta a fost ca de fiecare data foarte frumoasa !
Locatia este buna, camera curata cu baia foarte mare si gazda de Nota 20
Nu am
Impresie despre Vama VecheCam scumpa
Foarte bine...cazare ,masă, poziționare
totul la superlativ!
aproape de plaja, sezlonguri incluse.Mancarea gustoasa. Sigur vom mai reveni
Buna ziua,Prin prezenta doresc sa formulez o reclamatie oficiala cu privire la sejurul achizitionat prin intermediul platformei dumneavoastra Direct Booking, in statiunea Saturn, la Hotel SOL (Comanda nr. 1792101, Numar rezervare/confirmare 533883 din data de 24.05.2026).Conditiile intalnite pe parcursul acestui sejur au fost complet inacceptabile, nerespectand standardele unei clasificari de 3 stele, fapt ce ne-a fortat ca in final sa plecam cu o zi mai devreme, in semn de protest.Iata cronologia si detaliile problemelor intampinate:Conditiile din Hotel SOL (Locatia initiala):In momentul cazarii, am constatat ca camerele erau murdare, neigienizate si complet insalubre. Pe langa praful si mizeria evidente, in camere existau gandaci si furnici. am fost pus in situatia absurda de a merge personal la magazin pentru a cumpara spray impotriva insectelor ca sa pot dezinfecta camera.Lipsa apei calde:Hotelul nu a furnizat apa calda. Initial aceasta a lipsit cu desavarsire, ulterior a curs doar apa rece, iar in final s-a invocat o avarie la instalatie (fiind prima zi de pornire a sistemului) si furnizarea a fost oprita complet. Fiind insotit de un copil minor, ne-a fost imposibil sa ne asiguram o igiena minima in aceste conditii.Mutarea la Hotel Neko (Downgrade in loc de Upgrade):In urma reclamatiilor depuse la receptie, solutia oferita de management a fost relocarea noastra la Hotel Neko. Desi situatia neplacuta s-a produs din vina exclusiva a hotelului, in loc sa primim un upgrade pentru disconfortul creat, am fost cazati in conditii net inferioare fata de ceea ce am platit:Camerele au fost la fel de murdare, iar baia extrem de mica (spatiul dintre chiuveta si usa fiind aproape impracticabil).La dus nu exista perdea, iar pozitionarea era atat de defectuoasa incat paseai direct din cada in vasul de WC.Patul din dotare era complet instabil (balansoar), existand riscul real de a cadea din el in timpul noptii. acesta a fost reparat foarte tarziu, doar dupa insistente si reclamatii repetate.Din cauza acestui cumul de factori, a conditiilor mizerabile si a stresului generat (mai ales ca am calatorit cu un copil), am decis sa ne intrerupem sejurul si sa plecam cu o zi mai devreme, intrucat situatia devenise de nesuportat.avand in vedere ca serviciile oferite nu au corespuns sub nicio forma cu pachetul achitat si au incalcat normele de baza privind igiena si confortul, va solicit in scris o rambursare partiala a contravalorii acestui sejur.astept raspunsul dumneavoastra oficial cu privire la solutionarea acestei cereri si la modalitatea prin care se va efectua returnarea banilor pentru nerespectarea conditiilor contractuale.Va multumesc,
Impresie despre SaturnSTATIUNE FANTOMA
Servicii slab calitative: Mancarea servita rece. In zona piscinei ,personalul lipsea cu desavarsire,turistii erau nevoiti sa isi aseze singuri saltelele pe sezlonguri. Saltelele erau stranse seara de doi asa zisi salvamari,puse una peste alta si acoperote de un sezlong,dimineata erau ude si mucegaite.
Hotel curat, personal amabil. Piscine si restaurant ok.
Camerele extrem de mici!
Peste asteptari,totul a fost foarte ok,curatenie ,femeile faceau curatenie zilnic di in camere cat si exterior,la piscina ieseau la ora 7 si curatau gresia,piscina,chiar am ramas foarte placut impresionata,mancarea la fel,foarte bunsa si nu se repeta foarte des si foarte multa curatenie.as mai alege acest hotel daca ar fi sa mai vizitez statiunea Mamaia.Multumim frumos! a fost un nimi concediu foarte reusit.
Impresie despre Mamaia10
Pozitionat pe plaja,baiatul de la piscina foarte ok.
La receptie foarte greu poti sa comunci cu cineva,si la fiecare intrebare doamna de acolo este deranjata! Per total daca prinzi un pret foarte bun-se merita.Se poate o mai buna curatenie.
Incompetenti
Holtelul ingrijit, personalul foarte atent si dragut
Mai multa atentie la curatenie. Lenjeriile impecabile dar dupa canapea si pe sus la paianjeni nu s-a uitat nimeni.
totul bine
Frumos, curat
tabloul electric din camera care pornea la 5.30 și se Oprea seara. Vrei nu vrei trezirea era automat la5. 30
Impresie despre Eforie NordLasă de dorit
totul ok
Mancare foarte bună, personal amabil, felicitări!
Ne.am simtit foarte bine,curatenie exemplara,personal extrem de politicos,micul dejun foarte bun,piscina exterioara cu apa incalzita.Multumim!
servicii
Impresie despre Eforie Nordneamenajat
Hotelul este ok si personal amabil. Piscina exterioara incalzita
Greu de gasit ceva pozitiv.
Mobilier vechi, cladire neingrijita, cred ca este chiar periculos de locuit in ea la cum arata zidurile, mocheta murdara, piscina nepregatita, nici macar sezlongurile sterse si aranjate, panze de paianjen si mucuri de tigara pe balcon, nu puteai sa stai pe pervaz, iar a propos de pervaz, atentie mare caci este foarte jos construit! reprezinta un real pericol si pentru adulti, dar pentru copii, ceva groaznic, pot aluneca si pe jos, unde e un spatiu mare. La receptie ni s a spus ca nu ne pot da un etaj superior caci ne ar fi prea frig.. la intrebarea mea daca ea se aude, a rectificat, faptul ca este gol hotelul si se consuma multa apa pana sus, desi am platit integral pretul cerut. O experienta oribila!
Impresie despre MamaiaMamaia, clasic. Necesita clar imbunatairi de management in primul rand. Nimic deschis, nimic pregatit. Un dezinteres total. Marea insa este frumoasa.
Curățenia din camere ,mancare ok ,plaja amenajata in luna mai